WYPALENIE ZAWODOWE

JAK ODZYSKAĆ DAWNĄ MOTYWACJĘ I UNIKNĄĆ WYPALENIA ZAWODOWEGO

Czy Twoja praca daje Ci 100% satysfakcji? Czy zdarzają się chwile kiedy praca staje się złem koniecznym? Sposobem na zapłacenie rachunków? Czy po urlopie wracasz i z radością przyjmujesz pacjentów? Co się dzieje z naszą motywacją? Czy w ogóle mamy na nią wpływ? Czy możemy nią zarządzać?

 

Zapraszamy na szkolenie dla wszystkich pragnących uniknąć wypalenia zawodowego i chcących odnaleźć motywację sprzed lat. Jego celem jest przybliżenie tematyki motywacji oraz prezentacja rozwiązań i działań profilaktycznych, nie dopuszczających do wypalenia zawodowego.

 

Twoje korzyści

 

Szkolenie pokazuje rzeczywiste koszty wypalenia zawodowego w sferze: finansowej, osobistej i emocjonalnej. Pomaga odpowiedzieć na pytania, co ważnego dla mnie było/jest w wykonywanej pracy, dlaczego chcę to robić i w jakim miejscu kariery zawodowej jestem.

 

W programie

 

  • Źródła i symptomy wypalenia zawodowego.
  • Negatywne skutki i wymierne koszty wypalenia zawodowego.
  • Czym jest motywacja? Rola motywacji pozafinansowej.
  • Określenie własnych źródeł motywacji.
  • Rutyna – gdy się pojawia i co z nią zrobić.
  • Koło pracy – analiza aspektów pracy zawodowej.
  • Jak znaleźć punkt przyłożenia do wprowadzenia zmian.
  • Siatka celów – nowe rozwiązania, nowa motywacja.

 

Szkolenie ma formę interaktywną, pozwalającą uczestnikom znalezienie odpowiedzi na pytania – jaki styl pracy preferuję dziś i jaki jest poziom i rodzaj motywacji. Pozwala również na zaplanowanie działań zwiększających efektywność i komfort pracy uczestników. Wskazuje wybrane obszary związane z zarządzaniem swoją praktyką i narzędzia pomagające znaleźć równowagę i stałą motywację w pracy.

 

Szkolenie realizujemy w formie projektu zamkniętego dedykowanego konkretnemu zespołowi gabinetu bądź przychodni.

 

Istnieje możliwość dostosowania programu do szczególnych wymagań i potrzeb Klienta.

 

Czas trwania: szkolenie dostępne w formule jedno i dwudniowej. Czas trwania szkolenia wiąże się z ilością poruszanych zagadnień oraz ilością ćwiczeń praktycznych.

 

Chcesz widzieć więcej? Zadzwoń. Napisz.